882. Läspulpet, 1800-tal

Skulpterad trä. Bemålad och bronserad. Kompletteringar, ett fäste löst, krön med lagning. (Höjd 40, bredd 50)

Varunr 311462

26 April 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 750 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

650 SEK2020-04-25 10:15
600 SEK2020-04-25 14:47
400 SEK2020-04-24 12:18
350 SEK2020-04-23 21:18
300 SEK2020-04-24 10:49
200 SEK2020-04-24 09:30
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms