9. Herrarmbandsur, Omega, 18k

Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Emblem, baktill med gravyr. Repor. (Diameter 35mm)

Varunr 310869

26 April 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 5 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

5 000 SEK2020-04-26 12:01
4 800 SEK2020-04-26 12:00
3 800 SEK2020-04-25 07:13
3 600 SEK2020-04-24 23:01
3 200 SEK2020-04-23 18:53
2 900 SEK2020-04-24 15:40
2 600 SEK2020-04-24 11:39
2 200 SEK2020-04-23 18:57
1 500 SEK2020-04-23 18:56
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms