913. Menyhållare, 18/1900-tal

Bronserad metall och mässing. Smärre bulor. Färgslitage. (Höjd 165)

Varunr 311893

26 April 2020 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 1 700 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

1 700 SEK2020-04-26 12:08
1 600 SEK2020-04-26 08:44
900 SEK2020-04-26 11:16
500 SEK2020-04-24 18:32
450 SEK2020-04-24 13:40
400 SEK2020-04-23 21:35
150 SEK2020-04-24 11:13
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms