915. Jardiniere, troligen Frankrike, 1800-talets andra hälft

Fanerad med inläggningar. Dekorknoppar, handtag och bård i mässings. Insats av plåt. Ytslitage, flera mässingsdekorer saknas. (Höjd 16, längd 38)

Varunr 311036

26 April 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 750 SEK21 00 SEK22 00 SEK

750 SEK2020-04-26 11:28
700 SEK2020-04-26 12:01
350 SEK2020-04-26 09:12
200 SEK2020-04-25 20:07
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms