12. Bandsked, allmoge, Forsa, Hälsingland, 17/1800-tal

Originalmålad. Med skuren dekor. Färgslitage. (Höjd 16,5, bredd 12)

Varunr 312698

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 5 600 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

5 600 SEK2020-05-15 14:55
5 400 SEK2020-05-17 10:58
4 400 SEK2020-05-15 21:22
2 100 SEK2020-05-15 11:07
1 900 SEK2020-05-12 17:50
1 200 SEK2020-05-14 21:13
1 000 SEK2020-05-14 19:38
150 SEK2020-05-14 19:05
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms