15. Dalmålning på papper, 1800-tal

Tillskriven Hjelt Per Persson, Leksand. Kurbits i urna. Retuscher, ett hörn kompletterat, slitage. (Rammått 93x53)

Varunr 312860

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK 6 600 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

6 600 SEK2020-05-17 11:11
6 400 SEK2020-05-17 11:27
4 200 SEK2020-05-17 11:09
2 000 SEK2020-05-16 21:31
1 900 SEK2020-05-12 17:50
1 500 SEK2020-05-16 09:41
600 SEK2020-05-15 19:24
500 SEK2020-05-14 21:14
150 SEK2020-05-14 19:33
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms