21. Gunnar Kalles

Träskuren och bemålad figur, kvinna med räfsa. Signerad och daterad 1977. (Höjd 25)

Varunr 312523

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 2 600 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

2 500 SEK2020-05-17 08:36
2 400 SEK2020-05-16 21:25
2 200 SEK2020-05-16 16:18
1 900 SEK2020-05-11 14:30
150 SEK2020-05-14 19:54
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms