24. Fickur för kinesiska marknaden, Schweiz, 1800-tal

Boett i silver. Emaljerad urtavla med emaljmålad erotisk scen, mekanisk funktion. Förgyllt och graverat urverk. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Ytslitage, boetten baktill med repor. (Diameter 55mm)

Varunr 312982

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 7 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

7 400 SEK2020-05-17 11:46
7 200 SEK2020-05-15 13:29
6 200 SEK2020-05-15 17:00
3 600 SEK2020-05-15 07:14
1 100 SEK2020-05-14 23:49
300 SEK2020-05-14 22:50
100 SEK2020-05-14 18:58
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms