28. Bestickuppsättning 91 delar, silver, "Chippendale", GAB

Bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, en matgaffel, en matsked, efterrättsskedar 12st, smörgåsgafflar 12st, smörgåsknivar 12st, kaffeskedar 10st, smörknivar 4st, kompottskedar 2st samt såsslev. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Bordsknivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1830g., knivarnas vikt 1210g.)

Varunr 313370

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 8 600 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

8 600 SEK2020-05-17 11:54
8 400 SEK2020-05-17 09:12
8 000 SEK2020-05-17 08:22
7 000 SEK2020-05-16 11:28
6 400 SEK2020-05-14 22:51
6 000 SEK2020-05-14 19:35
100 SEK2020-05-14 19:08
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms