37. Låda med skjutlock, allmoge, Hälsingland, daterad 1837

Originalmålning, lock med monogram och årtal. Fernissat, ställvis med färgslitage. (Längd 60, bredd 23, höjd 21)

Varunr 312676

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 400 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 900 SEK2020-05-17 11:57
2 800 SEK2020-05-17 11:45
2 500 SEK2020-05-15 14:26
2 500 SEK2020-05-17 07:52
1 800 SEK2020-05-16 19:33
1 500 SEK2020-05-15 13:39
1 100 SEK2020-05-15 07:47
1 000 SEK2020-05-15 07:24
800 SEK2020-05-15 00:03
250 SEK2020-05-15 06:45
150 SEK2020-05-14 19:37
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms