41. Trattgrammofon, His Masters Voice, 1900-talets början

Låda i ek. Ådringsmålad tratt av plåt. Vev finns. Tratt och låda stämplade. Tratt med mindre färgslitage. (Höjd 68)

Varunr 312990

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 10 000 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

3 800 SEK2020-05-17 11:42
3 600 SEK2020-05-17 09:53
3 400 SEK2020-05-17 09:49
3 200 SEK2020-05-17 09:10
1 800 SEK2020-05-17 09:24
1 600 SEK2020-05-16 13:57
1 200 SEK2020-05-15 18:54
1 100 SEK2020-05-15 16:58
750 SEK2020-05-15 03:29
400 SEK2020-05-14 23:38
350 SEK2020-05-14 21:29
150 SEK2020-05-14 19:38
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms