501. Kvarnsten, 17/1800-tal

Täljsten. Sprickor, lagningar, avslag. (Diameter 22)

Varunr 312531

17 Maj 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 750 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

750 SEK2020-05-17 10:11
700 SEK2020-05-15 07:31
300 SEK2020-05-15 19:34
100 SEK2020-05-14 22:16
100 SEK Startpris

2020-05-17 Månadsauktion , Söndag 17 maj Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms