12. Bestickuppsättning, silver, "Uppsala", Eric Löfman för MGAB

Bordsknivar 6st, matskedar 6st, matgafflar 6st, smörgåsknivar 6st, smörgåsgafflar 6st, dessertskedar 6st, smörkniv, osthyvel, såsslev samt tårtspade. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Total vikt 1960g., bordsknivarnas längd 20,5)

Varunr 314056

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 7 200 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

7 200 SEK2020-06-07 11:45
7 000 SEK2020-06-07 10:29
6 400 SEK2020-06-07 10:49
5 400 SEK2020-06-05 22:50
4 600 SEK2020-06-05 20:15
3 000 SEK2020-06-04 20:58
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms