121. Fotangelstake, 1800-tal

Lergods. Med skrivet namn "Hans Larsson". Naggar. (Höjd 10)

Varunr 314340

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

450 SEK2020-06-06 19:15
450 SEK2020-06-07 10:15
350 SEK2020-06-06 12:43
250 SEK2020-06-06 11:52
200 SEK2020-06-05 14:01
150 SEK2020-06-05 12:02
100 SEK2020-06-04 21:01
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms