1214. Selbåge, 1700-tal

Skuret trä. Antika skador. (Längd 60)

Varunr 314168

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 100 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

100 SEK2020-06-06 19:38
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms