13. Herrarmbandsur, Omega, Seamaster

Automatic. Guld på stål. Delvis förgyllt armband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. En visare lös, bruksslitage, glas med skada. (Diameter 35mm)

Varunr 315182

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 4 000 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

4 000 SEK2020-06-07 12:01
3 800 SEK2020-06-07 11:16
2 500 SEK2020-06-07 11:42
2 100 SEK2020-06-07 09:39
1 300 SEK2020-06-06 11:21
1 100 SEK2020-06-04 19:14
900 SEK2020-06-05 20:34
800 SEK2020-06-04 22:33
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms