14. Luigi Garzi (1638-1721), tillskriven

Olja på duk, Alpheus och Arethusa. Osignerad. Mindre retuscher och märken. Ställvis något krackelerad. (74x60)

Varunr 315316

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 33 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

14 000 SEK2020-06-07 12:01
13 500 SEK2020-06-07 12:00
13 000 SEK2020-06-07 11:58
12 000 SEK2020-06-07 10:01
10 000 SEK2020-06-06 12:06
8 000 SEK2020-06-05 19:20
3 000 SEK2020-06-04 19:42
2 000 SEK2020-06-04 21:07
1 800 SEK2020-06-04 20:03
1 600 SEK2020-06-04 19:17
100 SEK2020-06-04 19:11
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms