1551. Märktavla, daterad 1820

Med broderad dekor och monogram, bl.a. AB (enligt uppgift för August Blanche). Fläckar, skador. (19x34)

Varunr 314937

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 200 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

200 SEK2020-06-06 09:18
150 SEK2020-06-05 10:50
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms