25. Bordsplateau, silver, Chile, 1900-tal

Konturerad form. På fyra fötter. Repor, ytslitage. (Diameter 30, vikt 501g.)

Varunr 314703

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 800 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

1 800 SEK2020-06-06 14:32
1 700 SEK2020-06-04 22:10
1 400 SEK2020-06-04 20:32
100 SEK2020-06-04 19:59
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms