3. Väggtelefon, LM Ericsson, Stockholm, 1900-talets början

Mahogny och bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Mindre ytslitage, ställvis med fläckar. (Höjd 70)

Varunr 314739

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 3 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

3 200 SEK2020-06-06 23:42
3 000 SEK2020-06-07 09:52
1 700 SEK2020-06-06 23:20
1 000 SEK2020-06-06 12:03
950 SEK2020-06-06 22:47
850 SEK2020-06-05 20:01
650 SEK2020-06-06 11:19
550 SEK2020-06-05 19:08
400 SEK2020-06-04 23:16
300 SEK2020-06-04 22:56
100 SEK2020-06-04 19:30
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms