30. Jardiniere, Rörstrand, 1800-talets slut

Majolika. Man i gondol. Stämplad. Krackelering. Hals med lagning, åra med avslag. (Höjd 27, längd 46)

Varunr 314740

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 900 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

2 900 SEK2020-06-07 11:56
2 800 SEK2020-06-07 12:00
2 000 SEK2020-06-07 11:55
1 800 SEK2020-06-07 11:55
1 100 SEK2020-06-06 12:34
600 SEK2020-06-04 21:20
450 SEK2020-06-05 15:47
300 SEK2020-06-05 06:34
200 SEK2020-06-04 23:14
100 SEK2020-06-04 20:15
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms