35. Servisdelar 11st, "Musselmalet", Royal Copenhagen

Bl.a. helblond och halvblond. Krämkopp, sockerskålar 3st, salt- och pepparströare, vas, ljusstake, kakfat på fot, tändsticksställ samt litet fat. Ett lock med lagning, kakfat och tändsticksställ med retuscherad nagg. (Största diameter 22)

Varunr 314054

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

2 200 SEK2020-06-07 10:22
2 100 SEK2020-06-07 05:25
2 000 SEK2020-06-07 00:09
1 000 SEK2020-06-05 08:03
1 000 SEK2020-06-06 13:48
400 SEK2020-06-04 22:26
200 SEK2020-06-04 22:16
100 SEK2020-06-04 20:14
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms