36. Figurin, "Emma", Lisa Larson för Gustavsberg

Delvis glaserat stengods. Ur serien "ABC-flickorna". Stämplad. Fot med mindre nagg. (Höjd 15,5)

Varunr 315338

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 2 200 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

2 200 SEK2020-06-07 11:58
2 100 SEK2020-06-07 11:51
2 000 SEK2020-06-07 10:25
1 400 SEK2020-06-07 09:16
1 300 SEK2020-06-07 00:06
900 SEK2020-06-06 20:27
800 SEK2020-06-06 07:47
500 SEK2020-06-05 01:14
400 SEK2020-06-04 22:58
150 SEK2020-06-04 21:49
100 SEK2020-06-04 21:01
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms