4. Trattgrammofon, His Masters Voice, 1900-talets början

Låda i ek. Tratt i ådringsmålad plåt. Förnicklade detaljer. Vev finns. Med plakett från "Gelhar och Aspengren, Gefle". Ytslitage. (Höjd 70)

Varunr 314854

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 3 800 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

3 800 SEK2020-06-07 10:48
3 600 SEK2020-06-07 11:22
2 600 SEK2020-06-07 09:14
2 100 SEK2020-06-07 09:57
1 600 SEK2020-06-07 06:09
1 500 SEK2020-06-07 00:19
1 400 SEK2020-06-06 21:25
1 300 SEK2020-06-04 22:29
1 200 SEK2020-06-06 11:24
1 000 SEK2020-06-05 10:44
450 SEK2020-06-04 23:47
350 SEK2020-06-04 23:16
250 SEK2020-06-04 22:55
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms