44. Olle Hanspers (1923-2012)

Kopparstick, "Remington 1858 New Model". Signerad och numrerad. Inramad. (64x48)

Varunr 315412

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 1 700 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 700 SEK2020-06-07 10:21
1 600 SEK2020-06-07 08:43
1 300 SEK2020-06-06 09:52
1 200 SEK2020-06-05 19:58
350 SEK2020-06-05 10:09
150 SEK2020-06-04 19:24
100 SEK2020-06-04 19:13
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms