46. Läsljusstakar ett par, empire, 1800-tal

Mässing och bemålad plåt. Sockel med fleuron. För ett ljus vardera. Slitage, fläckar. (Höjd 35)

Varunr 315497

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 4 200 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

4 000 SEK2020-06-07 11:54
3 800 SEK2020-06-06 16:31
3 200 SEK2020-06-06 12:35
2 200 SEK2020-06-05 00:35
2 000 SEK2020-06-04 23:52
1 700 SEK2020-06-04 23:34
1 500 SEK2020-06-04 21:16
1 100 SEK2020-06-04 20:48
950 SEK2020-06-04 20:32
150 SEK2020-06-04 19:15
100 SEK2020-06-04 19:15
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms