48. Trattgrammofon, 1900-tal

Betsad trälåda. Tratt i bemålad i plåt. Renoverad, ytslitage. Märken, mindre bulor. (Höjd 73)

Varunr 314844

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 700 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 700 SEK2020-06-07 11:45
1 600 SEK2020-06-07 11:33
1 500 SEK2020-06-07 11:22
1 100 SEK2020-06-07 06:14
950 SEK2020-06-06 11:26
850 SEK2020-06-04 22:31
300 SEK2020-06-05 11:09
200 SEK2020-06-04 23:15
100 SEK2020-06-04 19:34
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms