5. Serveringsbricka i sterlingsilver, omkring 1900-talets mitt

Ornamenterade handtag. Konturerad form. Med graverade logotyper, bl.a. "Omega" och "Tissot" samt adelsvapen. Repor. (58x38, vikt 2390g.)

Varunr 314042

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 10 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

10 500 SEK2020-06-07 10:09
10 000 SEK2020-06-07 10:28
9 600 SEK2020-06-04 22:07
8 000 SEK2020-06-04 23:51
7 200 SEK2020-06-04 20:31
6 800 SEK2020-06-04 20:26
2 500 SEK2020-06-04 20:03
100 SEK2020-06-04 19:10
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms