9. Manschettknappar ett par, Wiwen Nilsson, 18k röd- samt vitguld, 1965

Med geometrisk dekor. Signerade. Bruksslitage. (Längd 25mm, vikt 26,8g.)

Varunr 315232

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 21 500 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

21 500 SEK2020-06-07 11:44
21 000 SEK2020-06-07 11:47
18 000 SEK2020-06-05 17:14
17 500 SEK2020-06-01 17:54
8 200 SEK2020-06-04 19:06
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms