925. Kartuschlåda, orientalisk, 1800-tal

Mässing. Med rik reliefdekor av bl.a. stående lejon. Ytslitage. (Höjd 12,5, bredd 10)

Varunr 314123

7 Juni 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 700 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

700 SEK2020-06-07 10:17
650 SEK2020-06-07 09:25
300 SEK2020-06-06 17:45
150 SEK2020-06-05 08:50
100 SEK2020-06-04 23:41
100 SEK Startpris

2020-06-07 Månadsauktion , Söndag den 7 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms