1170. Skåpdörr, barock, 1700-tal

Originalmålning. Furu. Slitage, avslag, antik lagning. (43x30)

Varunr 316208

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK 1 200 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK

950 SEK2020-07-26 11:37
900 SEK2020-07-26 11:43
600 SEK2020-07-23 21:37
500 SEK2020-07-23 21:43
400 SEK2020-07-23 20:29
100 SEK2020-07-23 19:59
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms