122. Snushundar ett par, varav en daterad 1903

Träskurna och bemålade. Mindre färgslitage. (Längd 11)

Varunr 317696

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 6 000 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 900 SEK2020-07-25 19:03
2 800 SEK2020-07-26 10:59
2 500 SEK2020-07-25 10:15
2 000 SEK2020-07-25 09:19
900 SEK2020-07-24 13:19
500 SEK2020-07-24 10:38
400 SEK2020-07-23 21:31
350 SEK2020-07-23 20:58
250 SEK2020-07-23 20:41
100 SEK2020-07-23 19:07
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms