123. Låda med skjutlock, allmoge, 1800-tal

Originalmålning. Kortsida med listskada. Färgslitage. (Längd 47, höjd 15, bredd 28)

Varunr 317765

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 100 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 000 SEK2020-07-26 12:01
950 SEK2020-07-26 10:31
800 SEK2020-07-26 09:47
750 SEK2020-07-25 20:32
600 SEK2020-07-25 20:07
500 SEK2020-07-24 20:28
450 SEK2020-07-24 11:44
350 SEK2020-07-23 22:42
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms