1239. Laggat kärl, allmoge, 1800-tal

Originalmålning. Slitage, färgbortfall. (Höjd 52, diameter 52)

Varunr 317229

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 550 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

550 SEK2020-07-26 11:23
550 SEK2020-07-26 11:58
400 SEK2020-07-25 09:27
350 SEK2020-07-24 16:15
200 SEK2020-07-24 14:41
100 SEK2020-07-23 20:21
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms