1289. Allmoge 3 delar

Sovelfat, 17/1800-tal. Trätallrik, 1800-tal, med brännmärkning samt skål, 18/1900-tal. Slitage, nötningar. (Största diameter 22)

Varunr 317620

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 750 SEK20 00 SEK21 00 SEK

750 SEK2020-07-26 12:21
700 SEK2020-07-26 11:23
650 SEK2020-07-26 11:07
600 SEK2020-07-23 21:42
300 SEK2020-07-25 20:50
100 SEK2020-07-23 20:02
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms