148. Spegel, gustaviansk allmoge, 1800-talets första hälft

Originalmålad. Bruksslitage, mindre avslag. (17,5x9)

Varunr 317235

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 4 400 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

3 600 SEK2020-07-25 14:22
3 400 SEK2020-07-25 10:40
1 300 SEK2020-07-24 20:03
1 000 SEK2020-07-23 20:30
750 SEK2020-07-23 20:14
500 SEK2020-07-23 18:53
450 SEK2020-07-23 19:38
350 SEK2020-07-23 18:56
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms