16. Kandelabrar ett par, silver, rokokostil, 1900-tal

För tre ljus vardera. Mindre ytslitage. (Höjd 18, längd 31)

Varunr 317017

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 800 SEK7 00 SEK8 00 SEK

1 800 SEK2020-07-26 08:47
1 700 SEK2020-07-23 20:18
1 400 SEK2020-07-25 12:41
700 SEK2020-07-24 18:14
400 SEK2020-07-24 13:20
200 SEK2020-07-23 21:39
100 SEK2020-07-23 20:06
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms