1607. Parti 7 delar

Rotkorg med handtag, allmoge, 1800-tal. Stånka, allmoge, daterad 1725. Tråg, m.m. Slitage, enstaka skador/sprickor. (Korgens diameter 32)

Varunr 316568

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 850 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

850 SEK2020-07-26 10:57
800 SEK2020-07-26 11:25
700 SEK2020-07-26 10:51
550 SEK2020-07-26 10:04
500 SEK2020-07-26 09:47
300 SEK2020-07-25 10:11
150 SEK2020-07-23 21:31
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms