17. Slaglåspistol, så kallad "Pepperbox", 1800-tal

Sexpipig. Betsad träkolv. Beslag i stål och mässing, med graverad dekor. Bruksslitage. (Längd 19)

Varunr 317069

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 10 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

10 500 SEK2020-07-26 11:24
10 000 SEK2020-07-26 11:41
8 000 SEK2020-07-26 11:05
5 400 SEK2020-07-25 12:15
5 200 SEK2020-07-24 20:43
3 400 SEK2020-07-24 09:44
2 700 SEK2020-07-24 08:38
2 500 SEK2020-07-24 00:24
1 800 SEK2020-07-24 00:15
1 600 SEK2020-07-23 21:31
1 000 SEK2020-07-23 20:45
600 SEK2020-07-23 20:50
500 SEK2020-07-23 20:38
150 SEK2020-07-23 20:10
100 SEK2020-07-23 19:04
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms