1729. Allmoge 3 delar

Skäktträn 2st, daterade 1838/60, originalmålade samt bandsked, 1900-tal. Slitage, en handtag med skada, nötningar. (Längd 25-55)

Varunr 316479

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 300 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

200 SEK2020-07-24 18:37
150 SEK2020-07-26 11:55
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms