Glasskedar 6st, silver, "Sachsisk", bl.a. Cohr, Danmark

Bruksslitage, repor. (Längd 14,5, vikt 186g.)

Varunr 316480

Auktionen startar om
16 dagar 21 tim
26 Juli 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms