1800. Parti 3 delar

Tvättkorg och kont, bl.a. daterad 1902 samt sveparbete. Kont med lagningar. Slitage, mindre skador. (Längsta längd 90)

Varunr 316575

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 150 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

150 SEK2020-07-25 14:23
100 SEK2020-07-24 09:26
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms