1886. Korgar 2st, 18/1900-tal

Flätad rotting och trä. Slitage, mindre skador. (Längd 32-60)

Varunr 316665

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 400 SEK1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

400 SEK2020-07-26 15:14
350 SEK2020-07-26 11:24
300 SEK2020-07-26 06:45
250 SEK2020-07-25 23:40
200 SEK2020-07-25 20:33
100 SEK2020-07-23 22:40
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms