1904. Laggad tunna, allmoge, 1800-tal

Slitage, torrsprickor, lock med skador. (Längd 105)

Varunr 317680

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 350 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

350 SEK2020-07-25 22:11
350 SEK2020-07-26 11:55
100 SEK2020-07-24 06:45
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms