1915. Allmoge 5 delar, 1800-tal

Väggkar, bemålad furu. Svepask, originalmålad. Tråg, m.m. Slitage, märken, torrsprickor. (Längsta längd 68)

Varunr 317700

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK 550 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

550 SEK2020-07-26 11:50
500 SEK2020-07-26 11:26
350 SEK2020-07-26 00:34
300 SEK2020-07-25 22:16
250 SEK2020-07-23 20:54
150 SEK2020-07-23 22:55
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms