195. Kaffekanna, 1700-tal

Koppar. På tre ben. Invändigt förtent. Pip med lagning/komplettering. (Höjd 28)

Varunr 316543

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 2 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 500 SEK2020-07-26 09:02
2 400 SEK2020-07-26 09:35
550 SEK2020-07-25 01:19
200 SEK2020-07-24 08:22
150 SEK2020-07-23 19:16
100 SEK2020-07-23 19:14
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms