2023. Tråg 3st, allmoge, 1800-tal

Omarbetad med monterad belysning. Torrsprickor, antika lagningar. (Längd 93-145)

Varunr 316145

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 750 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

750 SEK2020-07-26 09:13
700 SEK2020-07-26 12:23
450 SEK2020-07-26 07:52
250 SEK2020-07-23 20:48
100 SEK2020-07-23 19:24
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms