2112. Allmoge 2 delar, 1800-tal

Pall samt väggkar. Locket löst och med lagning. Slitage, torrsprickor. (Höjd 38-45)

Varunr 317833

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 1 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

1 000 SEK2020-07-26 11:22
950 SEK2020-07-26 10:48
500 SEK2020-07-26 08:19
150 SEK2020-07-23 22:21
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms