224. Kompaniskylt, Linköpings Compani, No.40, 17/1800-tal

Skuret och bemålat trä. Tidigare proveniens Överste Arthur Linton, Stockholm. Torrspricka, baksida med avslag. (50x34)

Varunr 317169

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 2 100 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

1 600 SEK2020-07-26 10:03
1 500 SEK2020-07-24 15:33
750 SEK2020-07-25 20:42
500 SEK2020-07-24 11:12
250 SEK2020-07-23 21:16
200 SEK2020-07-23 21:14
100 SEK2020-07-23 20:32
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms