2297. Parti allmogeföremål, m.m. bl.a. 1800-tal

Tovbräde, laggad butt, skridskor, m.m. Slitage. (Längsta längd 60)

Varunr 317040

26 Juli 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

400 SEK2020-07-26 12:22
350 SEK2020-07-26 10:36
350 SEK2020-07-26 11:29
200 SEK2020-07-24 13:27
100 SEK Startpris

2020-07-26 Månadsauktion , Söndag 26 juli Kl.12.00, Borlänge

Lördag den 25 juli kl.11-14.00 Söndag den 26 juli kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms